KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11842128
nr 1184 2128
Ivar Kamke
(1882-1936), Sverige
Oljemålning, Ringmuren i Visby. Signerad, daterad 1934. Olja på pannå, 48x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 maj 2018
kl 20:55:30
18/5 09:03:56
300 kr
20/5 21:14:29
Ivar Kamke
Läs mer om Ivar Kamke